تابلو اعلانات

مشخصات متخصص
صفحه نخست
دانلود رزومه
تابلو اعلانات
سوابق شغلی
سوابق تحصیلی
سوابق پژوهشی
 
https://irexperts.ir/site/248669   مشخصات متخصص Online/Offline
 
 

دریافت رزومه دریافت
پروفایل در انتظار تائید محتوا
نام:   میم
نام خانوادگی:   الف
رشته تحصیلی:   اصول
گرایش:   فقه
مدرک تحصیلی:   لیسانس
عضو بانک:   علوم دینی > اخلاق
علوم انسانی > ارتباطات و علوم اجتماعی
علوم انسانی>پند واندرزها
کشور:   ایران
استان/ایالت:   اصفهان‌
شهرستان:   اصفهان
آدرس اینترنتی: http://IrExperts.ir...  
مهارتهای تخصصی:
پیام متخصص:
 
 
     
 
* تابلو اعلانات  
 
 
پژوهش از دیدگاه مقام معظم رهبری 1393/11/14
مقام معظم رهبري: بايد اهل علم در محيط دانشگاه به توليد علم با نگاه مبتكرانه و سازنده بپردازند.
- علم، پيشرفت علمي و فراگيري نياز اول كشور است.
- پيشرفت علمي بدون تحقيق امكان ندارد.

مقام معظم رهبري:
- علم و تحقيق كليد قطعي پيشرفت كشور است.(نمايشگاه پژوهش و فناوري خراسان رضوي ۲۹ آذر تا اول ديماه ۸۹ - نمايشگاه بين المللي مشهد)

مقام معظم رهبري:
- تحقيق علمي فقط به معناي فراگيري و تقليد نيست، تحقيق ضد تقليد است.( نمايشگاه پژوهش و فناوري خراسان رضوي ۲۹ آذر تا اول ديماه ۸۹ - نمايشگاه بين المللي مشهد)

مقام معظم رهبري:
- پيشرفت كشور نيازمند حركت علمي بسيار قوي است(نمايشگاه پژوهش و فناوري خراسان رضوي ۲۹ آذر تا اول ديماه ۸۹ - نمايشگاه بين المللي مشهد).
لینکها و فایلهای مرتبط:
   
انسان 1393/10/30
انسان گاهگاهی خود را فراموش می کند ، فراموش می کند که بدن دارد، بدنی ضعیف و ناتوان که، در مقابل عالم و زمان کوچک و ناچیز و آسیب پذیر است ، فراموش می کند که همیشگی نیست، و چند صباحی بیشتر نمی پاید، فراموش می کند که جسم مادی او نمی تواند با روح او هم پرواز شود، لذا این انسان احساس ابدیت و مطلقیت و غرور و قدرت می کند، سرمست پیروزی و اوج آمال و آرزوهای دور و دراز خود ، بی خبر از حقیقت تلخ و واقعیتهای عینی وجود ، به پیش می تازد و از هیچ ظلم وستم رو گردان نمی شود. اما درد آدمی را به خود می آورد ، حقیقت وجود او را به آدمی می فهماند و ضعف و زوال و ذلت خود را درک می کند و دست از غرور کبریایی برمی دارد ، و معنی خودخواهی و مصلحت طلبی و غرور را می فهمد و آن را توجه نمی کند .
دکتر شهید چمران
لینکها و فایلهای مرتبط:
   
محضر خدا 1393/10/30
اگر یقین داشته باشیم که در محضر خدائیم و او همه کارهاى ما را مى بیند
و از نیّتهاى قلبى ما آگاه است و هر گونه عزّت و ذلّت به دست اوست،
و رضاى او در مقابل دنیاى زودگذر، ارزش بیشترى دارد،
بیشتر و سریعتر به اخلاص مى رسیم …
و دیگر از دیگران، توقّع تعریف و ستایش و چشمداشت تقدیر و تشکّر نداریم.
لینکها و فایلهای مرتبط:
   
ما در جنگ نرم کم گذاشتیم 1393/10/30
مادر جنگ نرم خیلی کم گذاشتیم
ما در رسانه در هنر در ورزش در کارهای هنری مشکل داریم.
در نمازهای جماعت شرکت نمی کنیم،
در نماز جمعه شرکت نمی کنیم،
نحوه برخورد باهم دیگر را بلد نیستیم،
در کلاس های اعتقادی آموزشی و غیره شرکت نمی کنیم.
هنوز صحیفه امام را یک بار نخواندید هنوز سخنان رهبری را یک بار مطالعه نکردید.
این ها همه از عقب بودن ما در جنگ نرم سخن می گویند چرا نمی آیید پای کار.
لینکها و فایلهای مرتبط:
   
پشت مانیتور 1393/10/18
محبتی که از پشت مانیتور و در متن های ایمیل به شما می رسد مانند ماهیت وب یک محبت مجازی و سراب مانند است. به وعده هایی که یک پسر برای به دست آوردن دل دختری آن هم از طریق وب و با هزاران کیلومتر فاصله می دهد به نظرم خیلی سخت می توان اعتماد کرد.
مشکل ما با ازدواج های اینترنتی به خاطر واسطه شدن مانیتور و موس نیست. مشکل این است که شناخت عمیق و درست و ایمان محوری در این بین رد و بدل نمی شود و محک زدن و پیدا کردن این محبت های مجازی در صحنه ی واقع بسیار سخت است.
درست است که طبق فتوای فقهای بزرگوار اسلام خواستگار حق دارد به دختر مورد علاقه ی خود نظر بیاندازد و محاسن او را مشاهده کند اما خواستگار یعنی خواستگار. هر کسی که به شما ابراز علاقه بکند و با شما آشنا شده باشد لزوما خواستگار شما نیست. خواستگار در آداب و رسوم ما معنایی دارد که شرح دادنش زیره به کرمان بردن است. لزومی ندارد عکس باز و بدون حجاب خودتان را برای غریبه ای که هنوز خواستگاری رسمی از شما نکرده بفرستید. هر وقت با محارم و خانواده ی محترمشان به خانه ی شما آمدند و حرف دلشان را صادقانه به پدرتان گفتند ، آنچه باید از محاسن شما ببینند و مطلع شوند ، مطلع خواهند شد. این را نیز فراموش نکنید که خریدهای اینترنتی هیچ وقت مانند خرید واقعی و مشاهده ی مستقیم کالا از فروشگاه ها نیستند!!
اگر اسلام دیدن دختر و محاسنش را مانع نشده است به این معنا است که شوهر فرداهای دور یا نزدیک ، ندیدن زن یا معایبش را دلیلی برای کدورت و ناراحتی قرار ندهد. عکس هر چه قدر هم که شفاف و با کیفیت باشد گویای حقیقت شی خارجی نیست و فقط گوشه ای از واقعیت را نمایش میدهد. انتخاب همسر نباید به صرف ملاک های مادی و ظاهری باشد. اگر برای فرستادن عکس آن هم از طریق اینترنت اصرار کردند به ایشان گوشزد کنید که آنچه باید ببینید و دیدنی است در ملاقات حضوری دیده اید و بیشتر از این مقدار مشروط به خواستگاری رسمی و مراسم های متعارف است.
خلاصه و لب کلام این است که تمام ارتباطات خود را تعلیق و سپس مشروط به خواستگاری رسمی کنید و متذکر شوید که بدون خواستگاری رسمی هیچ توجهی به نامه نگاری و ابراز علاقه ی شما نخواهم داشت. صبر کردن و انتظار کسی را کشیدن زمانی معنا دارد که مراسم رسمی خواستگاری انجام گرفته باشد ، و بدانید بدون خواستگاری رسمی هیچ ضمانتی از طرف مقابلتان وجود ندارد.
لینکها و فایلهای مرتبط:
   
   

 
     

کلیه حقوق متعلق به مرجع متخصصین ایران می باشد.
Protected under Iranian Copyright laws - (C) 1999-2019 irexperts.ir - Privacy Policy (in Persian)