پرسش و پاسخ
 
* پرسش   HyperLink HyperLink
 
 
     
   
     
   
عنوان پرسش: ياران صبح ظهور نزديك است
شرح پرسش: انسان از آغاز تاریخ بشریت، همیشه منتظر دنیایی بهتر و زندگی شرافتمندانه و سعادتمند بوده است؛ و می­ بینیم که این روزها به رغم القائات شیطانی و مسموم در تاریک­ سازي جامعه بشري، آن آینده روشن در حال آمدن است! نه آنگونه که بسياري سعی در استیلای حکومت شیطان دارند؛ بلکه زمان به سرعت در حال نزدیک شدن به آن طلیعه جاوید است. زمانی که خداوند متعال، دین خود را بطور کامل ظاهر خواهد کرد و آن را بر تمامی اديان خودساخته و فرقه­ هاي دروغين پیروز می­گرداند. رایحه ظهور منجی موعود، که برای نجات بشریت از تسلط شیاطین خواهد آمد؛ جهان را فرا گرفته است و نگاه­ های تیزبین و صاحبان اندیشه و خرد و ایمان به خوبی این عطر دل­انگیز را استشمام کرده اند؛ و نشانه­ های آن روز بزرگ، امروز در خاورمیانه و جهان به خوبی مشهود است.

تحولات عجیب و بی­ سابقه­ ای در جهان در حال وقوع است. نظم نوين جهاني! كه جهان را جز به سرگشتگي و بيچارگي، فقر و فحشا، همجنس­ گرايي و شيطان ­پرستي و اعتياد رهنمون نشد، در حال فروپاشي است. به جرأت می­ توان گفت که تا چندي پیش، هیچ تحلیل­گر مسائل سیاسی قادر به پیش­گویی چنین تحولات عظیمی در جهان نبود. چه کسی می­ توانست پیش ­بینی کند که رژیم مبارک پس از 30 سال حکومت دیکتاتوری بر مصر، در مدت کمتر از یک ماه سرنگون شود. چه کسی پیش­ بینی می­کرد که رژیم قذافی که 42 سال، بر گرده مردم لیبی جابرانه حکومت ­کرد با مرگ رقت ­بار وي و فرزندانش پايان يابد؛ و نيز اوضاع بغرنج و پيچيده يمن، بحرين و عربستان. از تظاهرات ضدحکومتي در كشورهاي عربي تا گسترش تظاهرات ضددولتی در اروپا، سقوط برخي سران غربي و حكام عربي، تظاهرات گسترده علیه نظام سرمایه­داری در آمریکا، تظاهرات در يونان، اسپانیا، فرانسه و ايتاليا، تظاهرات بی­ سابقه علیه دولت مركزي در بیش از 80 کشور دنیا، خروج نظامیان آمریکا از کشور استراتژیک اسلامی (عراق)، مرگ دو ولیعهد عربستان در مدت كمتر از يك سال، بیماری ملک عبدالله 88 ساله (كه انشاء الله همان ملک عبدالله آخرالزمان مذكور در روايات باشد) و وحشت از وجود چندين هزار شاهزاده سعودي مدعي پادشاهي بر عربستان (از فرزندان و نوادگان عبدالعزيز)؛ و بلاهای طبیعی گسترده نظير آتشفشان­ هاي خانمان سوز، سيل ­هاي مخرب، زلزله­ هاي مهيب و بسياري فجايع بي­ سابقه ديگر در سال گذشته ...

آیا این تحولات بی­ سابقه در دنیا مقدمه اتفاق بزرگتری نخواهد بود؟ آیا بعد از هزاران سال دنیا از ظلم و ستم خسته شده است؟ آیا دنیا برای ظهور آماده می­شود ؟ ان شاء الله آن روز نزدیک است ...
فایل مرتبط: - - -
لینک مرتبط: http://albeyatolellah.blogfa.com
وضعیت سوال: در انتظار پاسخ
 
 
گروه تخصصی: همه موارد زمان ثبت سوال: سه‏شنبه، 26 فروردین 1393 - 18:59:12 تعداد بازدید: 185 تعداد پاسخ: 7
 
     
 
* پاسخ جدید  
 
 
     
 


 
     
 
پاسخ:  
   
فایل مرتبط: (حد اکثر 4 مگابایت)
لینک مرتبط:
 
 
پیام مدیریت در خصوص درج پاسخها

 
     
 
* مشخصات متخصص جدیدترین  -  قدیمی ترین  - امتیاز
 
 
     
 
0
امتیاز پاسخ
[imgExp]

امین گندمکار
پ، 25/03/96 - 20:28
 
     
متن پاسخ:

نقل قول
ان شاء الله
لینک مرتبط:
فایل مرتبط:
- - -
- - -
     
 
0
امتیاز پاسخ
[imgExp]

زینب انصاری
پ، 20/08/95 - 19:54
 
     
متن پاسخ:

نقل قول
یا زهرا
لینک مرتبط:
فایل مرتبط:
- - -
- - -
     
 
0
امتیاز پاسخ
[imgExp]

اسماعیل عروجی
ج، 30/07/95 - 08:37
 
     
متن پاسخ:

نقل قول
بیا بیا تو ای امام زمان .............جهان در انتظار عدل توست....
شاید این جمعه بیاید .... شاید....
لینک مرتبط:
فایل مرتبط:
- - -
- - -
     
 
0
امتیاز پاسخ
[imgExp]

مصطفی دانش
پ، 22/07/95 - 15:26
 
     
متن پاسخ:

نقل قول
منتظران وناهنجاری های آخرالزمانی!!!

در عصر غیبت، ناهنجاری‌های بسیاری در جامعه ایجاد می‌شود كه با اعتقادات فرد منتظر در تضاد جدی قرار دارد. برخی از ناهنجاری‌ها عبارتند از: وجود استبداد در جامعه، گسترش فساد اخلاقی، شیوع ظلم و ستم، جنگ و فتنه‌، ناامنی، هرج و مرج و بی‌نظمی، عدم ارتباط صمیمی میان مسلمانان، تظاهر به دین‌داری و دین‌فروشی و افزایش فقر و گرسنگی.اینك به برخی از بیماری‌های جامعة آن عصر اشاره می‌گردد.

رسول گرامی اسلام(ص) فرمودند: «در آخرالزمان بلای شدیدی كه سخت‌تر از آن شنیده نشده باشد، از سوی فرمانروایان اسلامی بر امّت من وارد خواهد شد، به گونه‌ای كه وسعت زمین بر آنان تنگ خواهد گشت و زمین از بیداد و ستم لبریز گردد، چندان كه مؤمن پناهگاهی برای رهایی از ستم نمی‌یابد.»
پیامبر اسلام(ص) می‌فرماید: «سوگند به آنكه جان محمد(ص) در دست اوست این امت از بین نمی‌روند تا آنكه مرد بر سر راه زنان می‌ایستد و چون شیر درنده‌ای به آنان تجاوز می‌كند. بهترین آن مردم كسی است كه می‌گوید: ای كاش او را پشت دیوار پنهان می‌كردی و در ملأ عام این عمل را انجام نمی‌دادی».
رسول خدا(ص) فرمود: «ظهور مهدی(ع) هنگامی خواهد بود كه دنیا آشفته و آكنده از هرج و مرج گردد و گروهی به گروه دیگر یورش برند. نه بزرگ به كوچك رحم كند و نه نیرومند به ضعیف ترحم نماید. در چنین هنگامی خداوند به او اجازة قیام می‌دهد.»
لینک مرتبط:
فایل مرتبط:
- - -
- - -
     
 
2
امتیاز پاسخ
[imgExp]

مصطفی دانش
د، 19/07/95 - 08:21
 
     
متن پاسخ:

نقل قول
برای آمدنت انتظار کافی نیست
دعا و اشک و دل بی قرار کافی نیست
خودت دعا بکن ای نازنین که برگردی
دعای این همه شب زنده دار کافی نیست

اللهم عجل لولیک الفرج مولانا صاحب الزمان
لینک مرتبط:
فایل مرتبط:
- - -
- - -
     
 
0
امتیاز پاسخ
[imgExp]

مصطفی دانش
چ، 14/07/95 - 13:30
 
     
متن پاسخ:

نقل قول
تمام در ها را باز گذاشته ام نه تو می آیی نه خیالت می رود

اللهم عجل لولیک الفرج
لینک مرتبط:
فایل مرتبط:
- - -
- - -
     
 
3
امتیاز پاسخ
[imgExp]

مصطفی دانش
ی، 11/07/95 - 15:48
 
     
متن پاسخ:

نقل قول
کوتاه ترین دعا و بلند ترین آرزو :

اللهم عجل لولیک الفرج بحق محمد و علی و فاطمه و حسن و حسین
لینک مرتبط:
فایل مرتبط:
- - -
- - -


 
     
کلیه حقوق متعلق به مرجع متخصصین ایران می باشد.
Protected under Iranian Copyright laws - (C) 1999-2019 irexperts.ir - Privacy Policy (in Persian)