پرسش و پاسخ
 
* پرسش   HyperLink HyperLink
 
 
     
   
     
   
عنوان پرسش: دامداری
شرح پرسش: بهترین طرح و توجیه اقتصادی جهت ایجاد یک دامداری گسترده و قوی چیست؟
فایل مرتبط: - - -
لینک مرتبط: - - -
وضعیت سوال: در انتظار پاسخ
 
 
گروه تخصصی: همه موارد زمان ثبت سوال: سه‏شنبه، 05 دی 1391 - 10:21:06 تعداد بازدید: 291 تعداد پاسخ: 2
 
     
 
* پاسخ جدید  
 
 
     
 


 
     
 
پاسخ:  
   
فایل مرتبط: (حد اکثر 4 مگابایت)
لینک مرتبط:
 
 
پیام مدیریت در خصوص درج پاسخها

 
     
 
* مشخصات متخصص جدیدترین  -  قدیمی ترین  - امتیاز
 
 
     
 
2
امتیاز پاسخ
[imgExp]

اسحاق امامی
س، 11/02/97 - 14:36
 
     
متن پاسخ:

نقل قول
با سلام واحترام
دوست عزيز تا آنجايي كه بنده مطلعم و از نزديك در جريان امور توليد كشور قرار گرفته ام سياستهاي توليدي دولت كاملا ضد توليد هستش يعني تا آنجايي پيش مي رود كه سرمايه گذار همه آورده هاي سرمايه گذاري خود را از دست بدهد و فرار را بر قرار ترجيح دهد . مگر در يك مورد توليد مي تواند پيش رو بوده و حداقل اينكه زيان ده نباشد و اون هم زماني است كه توليد كننده بتواند قائم به ذات باشد يعني همه عوامل و نهاده هاي توليدي يا حداقل نهاده هاي اصلي كار توليد خود را داشته يا بتواند خود تامين نمايد . فقط در اين صورت است كه شما مي توانيد دنبال كار توليد برويد (البته توليدي كه عوايد داشته باشد).
كار دامداري به شكل مدرن بسيار خوب هستش به شرطي كه در تامين غذاي دام و ديگر مايحتاج مشكلي نداشته باشيد ويا در كنار دامداري بازار فروشي هم راه اندازي كنين يا از محصولات اون بتونيد ارزش افزوده ايجاد كنين .بعبارت ديگه يك مجتمع دامداري و شغلهاي مرتبط بايد ايجاد كنين تا در صورت كساد شدن بازار يكي ، از ديگر كانالهاي درآمدي منفعت مورد نظر تامين شود تا بتوانيد روي پاي خود بايستيد . به اميد موفقيت حضرتعالي
لینک مرتبط:
فایل مرتبط:
- - -
- - -
     
 
0
امتیاز پاسخ
[imgExp]

احسان غفاری
پ، 06/02/97 - 14:36
 
     
متن پاسخ:

نقل قول
سلام دوست متخصصم
شما ایده خوبی در ذهن دارید، اگر کمی هم پشتوانه مالی داشته باشید میتوانید با یک طرح توجیهی خوب ، بقیه کارهاتون را پیش ببرید،حتی در صورت داشتن تخصص در این زمینه میتوانید روی طرحهای توسعه سالهای آیندتون چنان مانور دهید که بتوانید چند برابر احتیاجتون را با 7% سود از بانک بگیرید، نکات ریز و مثبتی وجود دارد که در صورت نیاز میتوانید یاد بگیرید.نمیدانم در اصفهان شرایط چطور هست،ولی در تهران راههای ازمایش شده ای برای سودآوری بدست آمده است،بخصوص اگر شما وامتون را از موسسات مشاور اعتباری بانکها تهیه کنید،مرحله به مرحله با شما تا رسیدن به سود دهی هستند.
لینک مرتبط:
فایل مرتبط:
- - -
- - -


 
     
کلیه حقوق متعلق به مرجع متخصصین ایران می باشد.
Protected under Iranian Copyright laws - (C) 1999-2019 irexperts.ir - Privacy Policy (in Persian)