کنفرانس/همایش

نخستین همایش ملی «امنیت، کیفیت و زیرساخت فناوری اطلاعات»
نوع اطلاعات : کنفرانس و همایش
طبقه بندي : همه موارد
منبع خبر : isna.ir
تاريخ خبر : 1394/07/11
 
نخستین همایش ملی «امنیت، کیفیت و زیرساخت فناوری اطلاعات»، ۱۲ مهرماه امسال در پردیس دانشکده‌های فنی دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

به گزارش سرویس فناوری ایسنا، این همایش توسط شرکت «TÜV NORD Iran»، عضو هولدینگ بین‌المللی TÜV NORD Group و با حمایت مراجع تخصصی چون دانشکده مهندسی صنایع پردیس دانشکده‌های فنی دانشگاه تهران، سازمان فناوری اطلاعات ایران و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می‌شود.

بر اساس این گزارش، این همایش به منظور اشاعه دانش فنی و به ‌اشتراک‌گذاری تجربیات کاربردی ارزشمند در زمینه ارزشیابی فناوری اطلاعات، با تأکید بر محصولات و خدمات به‌ روز شرکت‌های TÜV NORD وTÜV IT و با تمرکز بر ارائه دستاوردهای نوین جهانی برگزار می‌شود.

از محورهای این همایش می‌توان به «ارائه آخرین یافته‌های علمی، فنی، پژوهشی و تجربی مرتبط با مباحث تخصصی همایش»، «ارائه بهترین تجارب موجود در زمینه موضوعات همایش» و «محصولات و خدمات نوین شرکت برگزارکننده و سایر سازمان‌های دارای تخصص مرتبط» اشاره کرد.

همچنین در این همایش مباحث تخصصی همچون «ارزیابی انطباق در حوزه امنیت محصولات و خدمات فناوری اطلاعات از قبیل ارزیابی امنیت فضای سایبر و امنیت شبکه پرداخت»، «ارزیابی انطباق در حوزه کیفیت محصولات و خدمات فناوری اطلاعات از قبیل ارزیابی کیفیت کد منبع و رابط کاربری نرم‌افزار و نیز ارزیابی برنامه‌های موبایل»، «ارزیابی انطباق در حوزه زیرساخت محصولات و خدمات فناوری اطلاعات از قبیل ارزیابی مراکز داده» و « ضرورت ارزیابی انطباق محصولات و خدمات فناوری اطلاعات و نشان‌های اعتماد (Trust) قابل اعطا به محصولات و خدمات فناوری اطلاعات» مطرح و بررسی می‌شود.
 
کلیه حقوق متعلق به مرجع متخصصین ایران می باشد.
Protected under Iranian Copyright laws - (C) 1999-2020 irexperts.ir - Privacy Policy (in Persian)