کنفرانس/همایش

آخرین مهلت ارسال مقاله به کنفرانس «توسعه پایدار و عمران شهری»
نوع اطلاعات : کنفرانس و همایش
طبقه بندي : همه موارد
منبع خبر : isna.ir
تاريخ خبر : 1394/07/29
 
پنجمین کنفرانس بین‌المللی «توسعه پایدار و عمران شهری»، 26 تا 28 آذر ماه امسال با همکاری کمیسیون ملی یونسکو و موسسه آموزش عالی دانش‌پژوهان با حضور ارگان‌ها‌ی دولتی و غیردولتی، استادان، کارشناسان، صاحبنظران و دانشجویان تحصیلات تکمیلی در محل هتل عباسی اصفهان برگزار می‌شود.

به گزارش سرویس پژوهشی ایسنا، چالش‌ها و راهکارهای توسعه شهری پایدار، نقش معماری و شهر‌سازی در دستیابی به ساختمان پایدار، نقش مهندسی عمران در دستیابی به ساخت و ساز پایدار، بهینه‌سازی مصرف انرژی در توسعه پایدار و همچنین صنعت و فناوری اطلاعات در توسعه پایدار محورهای این کنفرانس را تشکیل می‌دهند.

بر اساس اعلام دبیرخانه کنفرانس، 15 آبان ماه امسال آخرین مهلت ارسال مقاله و 15 آذر ماه زمان اعلام نتایج داوری مقالات است.

همچنین در راستای ارائه خدمات بیشتر و به‌روز‌رسانی و افزایش سطح دانش مهندسین و دانشجویان، کارگاه‌های تخصصی همزمان با برگزاری این کنفرانس دایر می‌شود.

علاقه‌مندان برای شرکت در این کارگاه‌ها می‌توانند به نشانی اینترنتی http://sduc.ir/ مراجعه کرده و نسبت به ثبت‌نام و پرداخت هزینه کارگاه‌ها اقدام کنند. به تمامی شرکت‌کنندگان حاضر در این کارگاه‌ها، گواهی حضور اعطا می‌شود.

همچنین همزمان با برگزاری این کنفرانس، نمایشگاهی تخصصی در ارتباط با محورهای کنفرانس از 26 تا 28 آذر ماه برپا می‌شود.
 
کلیه حقوق متعلق به مرجع متخصصین ایران می باشد.
Protected under Iranian Copyright laws - (C) 1999-2020 irexperts.ir - Privacy Policy (in Persian)