کنفرانس/همایش

آخرین مهلت ارسال مقاله به همایش «مدیریت بحران در سوانح طبیعی»
نوع اطلاعات : کنفرانس و همایش
طبقه بندي : همه موارد
منبع خبر : isna.ir
تاريخ خبر : 1394/08/07
 
نخستین نمایشگاه و همایش بین‌المللی «مدیریت بحران در سوانح طبیعی»، دوم تا پنجم دی ماه امسال در ورزشگاه آزادی و هتل المپیک تهران برگزار می‌شود.

به گزارش سرویس پژوهشی ایسنا، این همایش بین‌المللی با همکاری کمیسیون ملی یونسکو، سازمان مدیریت بحران کشور، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، وزارت کشور، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، جمعیت هلال احمر و دیگر سازمان‌ها برگزار می‌شود.

«مخاطرات طبیعی با منشا اقلیمی (ریز‌گردها، سیل، خشکسالی، کویر‌زایی، توفان و ...)»،‌ «مخاطرات طبیعی با منشا زمین ساختی (زلزله، آتشفشان، رانش زمین، سونامی و ...)»، «تاریخچه مخاطرات طبیعی در ایران»، «مخاطرات طبیعی و نقش آن در امنیت ملی»، «مخاطرات طبیعی و نقش آن در توسعه پایدار»، «فناوری‌های نوین و نقش آنها در مخاطرات طبیعی (سنجش از دور، اینترنت، GIS – GPS و ...)»، «مدیریت بحران مخاطرات طبیعی و کاهش خطر‌پذیری»، «روش‌های پیش‌بینی مخاطرات طبیعی»، «روش‌های پیشگیری از مخاطرات طبیعی» و «نقش نیروهای مسلح در مدیریت بحران‌های طبیعی» از جمله محورهای این همایش علمی محسوب می‌شوند.

علاقه‌مندان می‌توانند برای شرکت در این همایش مقالات خود را تا 25 آبان ماه امسال به دبیرخانه همایش به نشانی اینترنتی www.Dmexpo.ir ارسال کنند.
 
کلیه حقوق متعلق به مرجع متخصصین ایران می باشد.
Protected under Iranian Copyright laws - (C) 1999-2020 irexperts.ir - Privacy Policy (in Persian)