فرصت تحصیلی

ثبت نام بن تخفیف نمایشگاه کتاب دانشگاهی آغاز شد
نوع اطلاعات : فرصت تحصیلی
طبقه بندي : همه موارد
منبع خبر : isna.ir
تاريخ خبر : 1394/08/13
 
ثبت نام بن تخفیف ششمین نمایشگاه تخصصی کتاب دانشگاهی آغاز شد.

به گزارش ایسنا، مرتضی زینعلی، سخنگوی ششمین نمایشگاه تخصصی کتاب دانشگاهی با اعلام این خبر گفت: تمامی علاقه‌مندان به کتاب‌های دانشگاهی می‌توانند با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی انجمن فرهنگی ناشران دانشگاهی، اقدام به ثبت نام و خرید بن‌برگ‌های یارانه‌ای کنند.

او افزود: درگاه ثبت نام و خرید بن‌ برگ تخفیف 20درصدی ویژه خرید از این نمایشگاه از نهم آبان به روی تمام کتابخانه‌های مراکز دانشگاهی و فرهنگی و تحقیقاتی، فرهیختگان، دانشگاهیان و عموم علاقه‌مندان به کتاب دانشگاهی باز شده است و متقاضیان می‌توانند با مراجعه به آدرسbonbarg.abup.ir نسبت به خرید الکترونیکی بن تخفیف اقدام کنند. این تخفیف علاوه بر تخفیف 10 تا 20 درصدی است که ناشران ارائه می‌دهند.

زینعلی با بیان این که مهلت زمان ثبت نام و خرید بن‌برگ از روز 9 تا 25 آبان است اظهار کرد: خریداران پس از دریافت برگه تاییدیه نسبت به چاپ آن اقدام کرده و با به همراه داشتن کارت ملی به ستاد برگزاری نمایشگاه واقع در محل نمایشگاه مراجعه کنند تا بن‌برگ اصلی خرید خویش را دریافت و به ناشران مراجعه کنند.

او با اشاره به این که سقف خرید برای عموم علاقه‌مندان به خرید کتاب دانشگاهی نامحدود است گفت: متقاضیان خرید فقط باید به آدرس اینترنتی انجمن ناشران دانشگاهی مراجعه کنند و پس از تکمیل مراحل خرید نسبت به پرینت برگه تاییدیه اقدام کنند. همزمان تاییدیه پیامکی و ایمیلی برای خریداران ارسال می‌شود.

سخنگوی ششمین نمایشگاه تخصصی کتاب دانشگاهی با تاکید بر این که داشتن کارت ملی به همراه برگه تاییدیه خرید اینترنتی هنگام مراجعه به نمایشگاه الزامی است، افزود: این بن‌برگ فقط برای استفاده در ایام نمایشگاه تدارک دیده شده است و قابل استرداد نیست و در سایر ایام نیز قابل استفاده نخواهد بود.

ششمین نمایشگاه تخصصی کتاب دانشگاهی همزمان با هفته کتاب 23 تا 27 آبان‌ماه از سوی انجمن ناشران دانشگاهی با همکاری معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، با مشارکت حدود 200 ناشر فعال حوزه‌های علوم مختلف دانشگاهی با عرضه بیش از 30هزار عنوان کتاب دانشگاهی در تهران، خیابان حجاب، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار می‌شود.
 
کلیه حقوق متعلق به مرجع متخصصین ایران می باشد.
Protected under Iranian Copyright laws - (C) 1999-2020 irexperts.ir - Privacy Policy (in Persian)