کنفرانس/همایش

آخرین مهلت ارسال مقاله به همایش ملی «هیدرودینامیک کاربردی»
نوع اطلاعات : کنفرانس و همایش
طبقه بندي : همه موارد
منبع خبر : isna.ir
تاريخ خبر : 1394/08/13
 
سومین همایش ملی «هیدرودینامیک کاربردی»، پنجم اسفندماه امسال توسط دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار می‌شود.

به گزارش سرویس علمی ایسنا، هدف از برگزاری این همایش، ایجاد فرصتی یک روزه است که طی آن، آخرین یافته‌های علمی و فنی پژوهشگران عرضه شود و کارشناسان، مدیران صنایع، پژوهشگران و طراحان با نیازها و توانمندی‌های یکدیگر آشنا شوند.

بر اساس اعلام دبیرخانه همایش، علاقه‌مندان می‌توانند تا 20 دی ماه امسال مقالات خود را در محورهای «ارزیابی تجربی و نظری نیروهای وارد بر اجسام»، «کاویتاسیون طبیعی و هوادهی شده»، «هیدرودینامیک ماشین‌ها و تجهیزات فرایندی و خطوط انتقال مایعات»، «هیدرودینامیک سیستم‌های رانش»، «سیستم‌های کاهش درگ»، «طراحی سامانه‌های دریایی» و «انتشار امواج آکوستیک در زیر آب» به دبیرخانه همایش به آدرس نارمک، دانشگاه علم و صنعت ایران، دانشکده مهندسی مکانیک و یا رایانامه ahc@iust.ac.ir ارسال کنند.

چاپ مقاله در مجموعه مقالات، منوط به ثبت نام و ارائه آن توسط نویسنده/نویسندگان مقاله است و نیمه بهمن ماه امسال، زمان اعلام پذیرش مقاله کامل و 20 بهمن ماه، مهلت ثبت نام ارائه دهندگان مقاله اعلام شده است.

بر اساس اعلام دبیرخانه همایش، مقالات برجسته و منتخب، در نشریه علمی- پژوهشی مهندسی دریا و International Journal of Maritime Technology منتشر می‌شوند.

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به تارنمای abc.iust.ac.ir مراجعه کنند و یا با شماره تلفن 77240213-021 تماس بگیرند.
 
کلیه حقوق متعلق به مرجع متخصصین ایران می باشد.
Protected under Iranian Copyright laws - (C) 1999-2020 irexperts.ir - Privacy Policy (in Persian)