فرصت تحصیلی

ثبت‌نام بیش از 14 هزار نفر در رشته های بدون آزمون کاردانی به کارشناسی
نوع اطلاعات : فرصت تحصیلی
طبقه بندي : همه موارد
منبع خبر : isna.ir
تاريخ خبر : 1394/08/26
 
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از ثبت نام 14 هزار و 498 نفر برای پذیرش در رشته های بدون آزمون کاردانی به کارشناسی خبر داد.

حسین توکلی در گفتگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)،گفت: مهلت ثبت‌نام و انتخاب رشته برای شرکت در گزینش رشته های تحصیلی پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۳۹۴ برای موسسات آموزش عالی غیردولتی - غیر انتفاعی تا شنبه ۳۰ آبان ماه تمدید شد.

وی افزود: داوطلبان شرگت در دوره مذکور می توانند در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما که روی سایت سازمان سنجش قرار دارد، و فراهم کردن مدارک و اطلاعات مورد نیاز ثبت‌نام به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش‌ آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org مراجعه و نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در ادامه از امکان ویرایش اطلاعات خبر داد و گفت: داوطلبانی که قبلا فرم ثبت‌نام و انتخاب رشته خود را تکمیل کرده اند، در صورت تمایل می‌توانند با مراجعه به بخش ویرایش، نسبت به ویرایش و یا اصلاح کدرشته محل‌های انتخابی خود اقدام کنند.

توکلی در پایان اظهار کرد: تا ساعت 8 صبح امروز،سه‌شنبه 26 آبان‌ماه 14 هزار و 498 نفر نسبت به ثبت‌نام و انتخاب رشته اقدام نموده‌اند.
 
کلیه حقوق متعلق به مرجع متخصصین ایران می باشد.
Protected under Iranian Copyright laws - (C) 1999-2020 irexperts.ir - Privacy Policy (in Persian)