فرصت تحصیلی

قادر به پرداخت تسهیلات به تمام دانشجویان نیستیم
نوع اطلاعات : فرصت تحصیلی
طبقه بندي : همه موارد
منبع خبر : isna.ir
تاريخ خبر : 1394/09/04
 
معاون دانشجویی دانشگاه لرستان از سمپاشی خوابگاه‎های دانشجویی دانشگاه لرستان طی روزهای آتی خبر داد.

به گزارش خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، شاکرمی در جلسه پرسش و پاسخ دانشجویی که با همکاری بسیج دانشجویی و کانون وحدت و همبستگی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه لرستان برگزار شد، افزود: خوابگاه‎های دانشجویی دانشگاه لرستان طی روزهای آتی طبق هماهنگی به عمل آمده با مرکز بهداشت شهرستان خرم‎آباد برای از بین بردن حشرات موذی سمپاشی می‎شوند.

وی با بیان اینکه برای واریز وام‎های دانشجویی منتظر اقدام صندوق رفاه هستیم، اظهار کرد: به دلیل کمبود منابع قادر به پرداخت تسهیلات به تمام دانشجویان نیستیم؛ اما با این حال از صندوق رفاه درخواست کرده‎ایم که 150 میلیون تومان اعتبار جدید را به این دانشگاه اختصاص دهد.

معاون دانشجویی دانشگاه لرستان با اشاره به اینکه در حال حاضر خوابگاه‎های دخترانه دانشگاه لرستان دارای 200 نفر ظرفیت خالی هستند، تصریح کرد: تا دو هفته آینده محل تردد خوابگاه تازه تاسیس این دانشگاه آسفالت می‎شود.

شاکرمی با بیان اینکه منکر مشکلات و کمبودها در خوابگاه‎ها نیستیم، اضافه کرد: یکی از اولویت‎های معاونت دانشجویی توجه به توسعه ورزش در دانشگاه و خوابگاه‎های دانشجویی است؛ از این‎رو تاکنون 115 میلیون تومان نوسازی سالن ورزشی خوابگاه ولی عصر(عج) شده و زمین چمن دانشکده کشاورزی نیز احیاء شده است؛ همچنین در این راستا سالن ایروبیک نیز در دانشگاه برای دانشجویان دختر تجهیز شده است.

وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته در راستای ساماندهی سرویس‎های ایاب و ذهاب دانشگاه لرستان، بیان کرد: چون فاصله سایت مرکزی و دانشکده کشاورزی دانشگاه لرستان با خوابگاه‎ها زیاد است بیشترین مشکلات را در بحث نقلیه داریم؛ اما با این حال با پیگیری‎های صورت گرفته 50 درصد مشکلات در این زمینه کم شده است و شورای صنفی هم به این مساله اذعان دارند.

معاون دانشجویی دانشگاه لرستان همچنین گفت: مرکز مشاوره دانشکده کشاورزی راه‎اندازی می‎شود.
 
کلیه حقوق متعلق به مرجع متخصصین ایران می باشد.
Protected under Iranian Copyright laws - (C) 1999-2020 irexperts.ir - Privacy Policy (in Persian)