فرصت تحصیلی

فعالیت دانشگاه پیام نور خوزستان در مرز چذابه تا 14 آذر
نوع اطلاعات : فرصت تحصیلی
طبقه بندي : همه موارد
منبع خبر : isna.ir
تاريخ خبر : 1394/09/09
 
رییس دانشگاه پیام نور خوزستان با اشاره به ارایه خدمات مختلف به زوار و دانشگاهیان سراسر کشور در موکب این دانشگاه در مرز چذابه، گفت: این پایگاه تا روز شنبه 14 آذرماه جهت خدمات‌دهی به زوار مستقر خواهد بود.

دکترعلیرضا رازقی‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار«دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) -منطقه خوزستان، با اشاره به استقرار موکب دانشگاه پیام نور در مرز چذابه، اظهارکرد: 1800 متر زمین از سوی فرمانداری دشت آزادگان در اختیار ما قرار داده شد که در این زمین یک موکب در پایانه چذابه توسط دانشگاه راه‌اندازی شده است.

وی افزود: هدف اصلی از راه‌اندازی این پایگاه خدمت به زوار است؛ همچنین این موکب محلی برای هماهنگی میان تمام دانشگاهیان جهت عبور و تردد از پایانه چذابه است.

رییس دانشگاه پیام نور خوزستان با بیان این‌که در این پایگاه خدمات متعددی ارایه می‌شود، گفت: در موکب دانشگاه پیام نور چندین بخش ایجاد شده است؛ به طوریکه بخش پذیرایی و استراحت به‌صورت مجزا برای آقایان و بانوان، امور فرهنگی و انبار و آشپزخانه بخش‌های این پایگاه را تشکیل می‌دهند.

رازقی‌زاده با اشاره به ارایه خدمات فرهنگی به زوار، تصریح کرد: نشریه‌ای با محتوای همه نکات آموزشی مورد نیاز زوار و تأثیرگذاری راهپیمایی اربعین و پیام‌های معنوی آن چاپ و در میان زوار توزیع می‌شود؛ همچنین کلمات متداول عربی به همراه نقشه راهنمای مسیر در اختیار زوار قرار می‌گیرد.

رییس دانشگاه پیام نور خوزستان با بیان این‌که در این پایگاه به تمام دانشگاه‌ها ارایه خدمات می‌شود، عنوان کرد: هماهنگی برای خروج دانشگاهیان از پایانه مرزی و اقامت و پذیرایی آن‌ها توسط موکب دانشگاه پیام نور انجام و خدمات به تمام دانشگاه‌های متقاضی از سراسر کشور ارایه می‌شود.

رازقی‌زاده حضور دانشگاه در میان موکب‌های حسینی را بسیار مهم و مؤثر خواند و گفت: حضور نسل جوان در راهپیمایی اربعین بسیار مهم است. وجود دانشگاه به‌عنوان یک نهاد علمی نیز در این جریان مذهبی‌ - فرهنگی بسیار قابل توجه است.

وی یادآور شد: پایگاه دانشگاه پیام نور خوزستان از اول آذرماه آغاز به فعالیت کرد و با توجه به اینکه معمولا پس از اربعین تعداد موکب‌ها کمتر می‌شود، پایگاه دانشگاه تا روز شنبه مستقر خواهد بود.
 
کلیه حقوق متعلق به مرجع متخصصین ایران می باشد.
Protected under Iranian Copyright laws - (C) 1999-2020 irexperts.ir - Privacy Policy (in Persian)