فرصت تحصیلی

تدوین آیین نامه انتخاب دانشجوی نمونه دانشگاه آزاد
نوع اطلاعات : فرصت تحصیلی
طبقه بندي : همه موارد
منبع خبر : isna.ir
تاريخ خبر : 1394/09/09
 
معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی از تدوین و تصویب آیین نامه انتخاب دانشجوی نمونه خبر داد.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، دکتر طه هاشمی با اعلام این خبر افزود: بر این اساس، دانشجوی نمونه واحد در اسفندماه، دانشجوی نمونه استان در مراسم سالگرد دانشگاه(اردیبهشت ماه) و دانشجوی نمونه کشور در هفته آفتاب مهر معرفی و تقدیر خواهند شد.

وی افزود: این دانشجویان از هفت گروه علوم پایه، فنی مهندسی، پزشکی، دامپزشکی، علوم انسانی و هنر، کشاورزی و منابع طبیعی و بخش مستقل ورزش انتخاب خواهند شد.

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد از برگزاری همایشی مرکب از روحانیون دانشگاه و مدیران گروه‌های علوم قرآن و حدیث خبر داد و تصریح کرد: این همایش با دو دستور کار سبک زندگی ایرانی-اسلامی و بررسی ابعاد مختلف قرآن از نگاه علم برگزار می شود.

طه هاشمی همچنین از تاسیس مرکز سلامت روان دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد و گفت: برای اولین بار مرکز تحقیقاتی بهداشت روان دانشگاه زیر نظر شورای سیاستگذاری و برنامه ریزی مراکز مشاوره سراسر کشور تاسیس شده و در شهر تهران به عنوان پایلوت این طرح اجرایی خواهد شد.

وی در ادامه از کوتاه شدن فرایند صدور دانشنامه‌های دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد و افزود: در گذشته از زمان صدور گواهی موقت تا دانشنامه دائم، حدود 6 ماه زمان لازم بود که در برنامه های پیش بینی شده این فاصله به 10 روز خواهد رسید.

براساس گزارش سایت دانشگاه آزاد، وی با اشاره به برگزاری نمایشگاه کتاب در کشورعراق گفت: کمیته‌ای متشکل از نمایندگان معاونت‌های پژوهش، آموزشی، پزشکی، دانشجویی و بین الملل از این پس درباره کتاب‌های قابل عرضه در کشورهای خارجی تصمیم گیری و نظارت خواهند کرد.
 
کلیه حقوق متعلق به مرجع متخصصین ایران می باشد.
Protected under Iranian Copyright laws - (C) 1999-2020 irexperts.ir - Privacy Policy (in Persian)