کنفرانس/همایش

آخرین مهلت ارسال مقاله به همایش ملی اقتصاد صنعتی ایران
نوع اطلاعات : کنفرانس و همایش
طبقه بندي : همه موارد
منبع خبر : isna.ir
تاريخ خبر : 1394/09/09
 
اولین همایش ملی اقتصاد صنعتی ایران، اسفندماه امسال به همت دانشکده اقتصاد، مدیریت و بازرگانی دانشگاه تبریز برگزار می‌شود.

به گزارش سرویس پژوهشی ایسنا، دکتر حسین پناهی، رییس دانشکده اقتصاد، مدیریت و بازرگانی دانشگاه تبریز آخرین مهلت ارسال چکیده مقالات به این همایش را 30 آذر و مهلت ارسال اصل مقالات را 30 دی ماه امسال اعلام و تصریح کرد: آخرین مهلت ثبت نام در این همایش نیز 10 بهمن ماه خواهد بود.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه در این همایش آخرین مرزهای نظری و کاربردی اقتصاد صنعتی مورد بحث و گفت‌وگو قرار خواهد گرفت، افزود: با توجه به اهمیت مطالعات اقتصادی و کاربردی مرتبط با بنگاه‌های صنعتی، این حوزه از اقتصاد در ایران نیازمند توجه بیشتری است تا بتواند مسیر حرکت یک بنگاه صنعتی به سمت رشد و شکوفایی را تسهیل کند؛ از این رو برگزاری چنین همایش‌هایی در کشور ضروری است.

پناهی با اشاره محورهای این همایش خاطرنشان کرد: ساختار بازار، ادغام، تحقیق و توسعه، تبلیغات، اطلاعات، روش‌های قیمت‌گذاری، کیفیت و ضمانت، کارایی، روابط بین عناصر بازار، سیاست‌های عمومی توسعه رقابت و ضد انحصار، تنظیم مقررات یا مقررات گذاری، نظریه بازی‌ها، اقتصاد صنعتی و مدیریت استراتژیک، جایگاه اقتصاد صنعتی در اقتصاد مقاومتی و اقتصاد صنعتی در دوران پساتحریم از جمله محورهای اصلی این همایش است.

وی تصریح کرد: این همایش پنجم و ششم اسفندماه امسال به میزبانی دانشگاه تبریز برگزار می‌شود.

رییس دانشکده اقتصاد، مدیریت و بازرگانی دانشگاه تبریز خاطرنشان کرد: علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت همایش به نشانی اینترنتی http://www.iotabrizu.ir/fa/ مراجعه کنند.
 
کلیه حقوق متعلق به مرجع متخصصین ایران می باشد.
Protected under Iranian Copyright laws - (C) 1999-2020 irexperts.ir - Privacy Policy (in Persian)