کنفرانس/همایش

آخرین مهلت ارسال مقاله به همایش «مدیریت بهداشت، ایمنی و محیط زیست در حوزه شهروندی»
نوع اطلاعات : کنفرانس و همایش
طبقه بندي : همه موارد
منبع خبر : isna.ir
تاريخ خبر : 1394/09/09
 
اولین همایش ملی «مدیریت بهداشت، ایمنی و محیط زیست در حوزه شهروندی، HSE سالمندان و معلولین» به همت دانشکده محیط زیست واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی 29 آذر ماه امسال برگزار می‌شود.

به گزارش سرویس علمی ایسنا، چالش‌ها و مشکلات سالمندان و معلولین در شهر، ارزیابی ریسک‌های HSE اماکن عمومی مرتبط با سالمندان، چالش‌های قانونی سالمندان و معلولین، HSE محیط های عمومی شهری سالمندان و معلولین، ارزیابی ارگونومی ویژه سالمندان و معلولین، جنبه‌های زیست محیطی اثرگذار بر زندگی سالمندان، مدیریت بحران، شرایط اضطراری و سالمندان و معلولین، جایگاه سالمندان و معلولین در توسعه پایدار و HSE منازل مسکونی ویژه سالمندان محورهای این همایش را تشکیل می‌دهند.

بر اساس این گزارش، علاقه‌مندان جهت ارائه مقاله و شرکت در این همایش می‌توانند با مراجعه به سایت دانشکده محیط زیست و انرژی واحد علوم و تحقیقات دانشگاه‌ آزاد اسلامی به آدرس http://environment.srbiau.ac.ir/fa/index.html در این زمینه اقدام کنند.

بر اساس اعلام دبیرخانه همایش، مهلت ارسال مقالات تا تاریخ 15 آذرماه و مهلت ثبت نام تا 20 آذرماه امسال است، همچنین در صورت ارائه مقاله شرکت در این همایش رایگان است.

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن 2-44861681 داخلی 5525 تماس بگیرند.
 
کلیه حقوق متعلق به مرجع متخصصین ایران می باشد.
Protected under Iranian Copyright laws - (C) 1999-2020 irexperts.ir - Privacy Policy (in Persian)