خبر

همکاری مرجع متخصصین ایران و :جشنواره ۲۰+۳۰
نوع اطلاعات : اخبار
طبقه بندي : همه موارد
منبع خبر :
تاريخ خبر : 1397/6/7
 
Image
 

تجارت اول، معاملات بدون مرزبا سلام؛

تجارت اول تنها وب سایت تخصصی در زمینه تجارت بین بنگاهی در ایران می باشد که در فضای یک بانک اطلاعاتی شامل بیش از 207.000 کسب و کار فعال در ایران به ترویج تجارت الکترونیک می پردازد. از این رهگذر نه تنها کسب و کارهای بسیاری می توانند تجارت خود را در ورای مرزهای جغرافیایی دنبال کنند، بلکه مدل تازه ای در تامین منابع کسب و کارها و حتی اشخاص ارائه شده است که می تواند نتایج بسیار چشمگیری در فعالیت های تجاری بنگاه ها و افراد به دنبال داشته باشد.

شما با عضویت در تجارت اول، اولین و بزرگترین بازار معاملات کشور می توانید مشتریانی از سراسر ایران جذب نموده، به جستجوی فروشندگان پرداخته و یا به عنوان یک خریدار، تعاملی امن و مطمئن برقرار کنید.


با عضویت ویژه در این سامانه می توانید از قابلیت های جدید تجارت اول شامل وب سایت اختصاصی ir.، اعطای نشان تایید هویت، پنل پیامک و ایمیل مارکتینگ، خدمات تولید محتوا، نمایش محصولات و خدمات معرفی شده در نتایج برتر موتور های جستجوی اینترنتی مانند Google و ... برخوردار شوید.

تجارت اول در راستای بهره مندی سازمان ها از این سامانه، جشنواره 30+20 را از تاریخ 27 مرداد الی 17 شهریور، برای فروشندگان عزیز فراهم آورده است.

برخی از اعضا ویژه تجارت اول:

 

دفتر مدیریت : تهران، پونک، بلوار میرزابابائی، بعداز چهارراه عدل، پلاک 55، ساختمان اسپیناس، طبقه 4

دفتر فروش : تهران، پونک، بلوار میرزابابائی، بعداز چهارراه عدل، پلاک 55، ساختمان اسپیناس، طبقه 5

تلفن: ۴۵۸۵۳ -۰۲۱                 فکس: ۴۴۴۲۰۰۷۵-۰۲۱

 
کلیه حقوق متعلق به مرجع متخصصین ایران می باشد.
Protected under Iranian Copyright laws - (C) 1999-2020 irexperts.ir - Privacy Policy (in Persian)