خبر

همکاری پیام گستر و مرجع متخصصین ایران:نخستین بار تسهیلاتی استثنایی
نوع اطلاعات : اخبار
طبقه بندي : همه موارد
منبع خبر :
تاريخ خبر : 1397/6/25
 

یکی از مهم ترین راﻫﺒﺮدﻫﺎی عبور از شرایط اقتصادی کنونی، حفظ مشتریان می باشد که انتخاب ابزاری مناسب می تواند کسب و کار شما را در بهبود وضعیت اقتصادی و برنامه‌های آینده یاری رساند.
نرم افزار CRM پیام گستر برای نخستین بار تسهیلاتی استثنایی در جهت برآورده سازی اهداف آن سازمان با شرایطی مناسب و آسان فراهم ساخته است. لازم به ذکر است تنها تا پایان شهریور ماه فرصت باقیست.

عضوی از خانواده پیام گستر شوید

نرم افزار CRM پیام گستر با تکیه بر ویژگی های منحصر به فرد خود قادر است، اطلاعات سرنخ ها و مخاطبان را حفظ کرده و با طراحی یک یا چندین فرآیند، روند فروش را کنترل و مشتریانی وفادار خلق نماید و در نهایت منجر به کاهش هزینه های فروش و افزایش درآمد شود. این نرم افزار بهترین راهکار برای کسب و کارهایی است که به دنبال حفظ مشتریان خود می باشند.

 
 

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید عدد 1 را به شماره 02149714 پیامک نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند و یا با شماره 02149714 داخلی 1 تماس حاصل فرمایید.

 
دفتر مرکزی: تهران، پونک، بلوار میرزابابایی، پلاک 55 (ساختمان اسپیناس)، طبقه پنجم دفتر مدیریت:تهران، پونک، بلوار میرزابابایی، پلاک 55 (ساختمان اسپیناس)، طبقه چهارم                 ارتـباط بـا مــا:                 تلفن:49714-021     فکس:44420075 www.PayamGostar.com Sales@PayamGostar.com                                 

 
 
کلیه حقوق متعلق به مرجع متخصصین ایران می باشد.
Protected under Iranian Copyright laws - (C) 1999-2020 irexperts.ir - Privacy Policy (in Persian)