پرسش و پاسخ

* پرسش   HyperLink HyperLink

عنوان پرسش: رشته علوم آزمايشگاهي يا پرستاري
شرح پرسش: سلام بعقيده شما رشته پرستاري و علوم آزمايشگاهي از نظر بازار کار ، موقعيت اجتماعي و جذابت دروس کداميک براي ادامه تحصيل بهتر است
فایل مرتبط: - - -
لینک مرتبط: - - -
وضعیت سوال: در انتظار پاسخ

گروه تخصصی: علوم پزشکی > پرستاری زمان ثبت سوال: شنبه، 04 آبان 1392 - 18:44:00 تعداد بازدید: 10101 تعداد پاسخ: 20

* پاسخ جدید  

پاسخ:  

فایل مرتبط: (حد اکثر 4 مگابایت)
لینک مرتبط:

پیام مدیریت در خصوص درج پاسخها

* مشخصات متخصص جدیدترین  -  قدیمی ترین  - امتیاز

1
امتیاز پاسخ
[imgExp]

راضیه شریفی
ی، 09/02/97 - 14:36

متن پاسخ:

نقل قول
پرستاری تالیسانس بگیری سریع سرکار میری .ولی علوم آزمایشکاهی سخته کار پیداکردن وباید ادامه بدی
لینک مرتبط:
فایل مرتبط:
- - -
- - -

0
امتیاز پاسخ
[imgExp]

محمد رضا مقدم
ی، 02/02/97 - 14:36

متن پاسخ:

نقل قول
به نظر من پرستاری....رشته علوم آزمایشگاهی رو باید تا دکترا خوند تا بازر کار مناسبی که حقش هست برات پیدا بشه ولی پرستاری اینجوری نیست
لینک مرتبط:
فایل مرتبط:
- - -
- - -

0
امتیاز پاسخ
[imgExp]

مهناز محمدی
چ، 22/10/95 - 23:46

متن پاسخ:

نقل قول
سلام.هر رشته ای طرفدار خودشو داره اما اگه مقایسه کنیم هم بازار کار و هم جذابیت درسای پرستاری بهتره.
لینک مرتبط:
فایل مرتبط:
- - -
- - -

0
امتیاز پاسخ
[imgExp]

سحر فهیمی
د، 29/09/95 - 02:20

متن پاسخ:

نقل قول
پرستاری : حس ارامش
لینک مرتبط:
فایل مرتبط:
- - -
- - -

0
امتیاز پاسخ
[imgExp]

محمود حسین نژاد
پ، 11/09/95 - 14:02

متن پاسخ:

نقل قول
مهاجرت نیروی کار متخصص به کانادا

www.persia n-canada.com
لینک مرتبط:
فایل مرتبط:
http://www.persian-canada.com
- - -

0
امتیاز پاسخ
[imgExp]

samira pishdar
د، 10/08/95 - 22:55

متن پاسخ:

نقل قول
سلام
از نظر من جذابیت دروس علوم ازمایشگاهی خیلی بهتره....
رشته پرستاری به علت ارتباط مستقیم با بیمار از نظر من خیلی سخته.
چون تو رشته علوم ازمایشگاهی با بیمار تماس مستقیم نداری و شاهد مرگش زیر دستت نیستی به نظر من خیلی خوبه.
من افرادی رو میشناسم که رشتششون پرستاری بوده و کلا قید کار کردنو زدنو و رفتن تو شغل غیر مرتبط فعال شدن.
کار پرستاری صرفا در بیمارستانه اما علوم ازایشگاهی می تونه در ازمایشگاه های تحقیقاتی هم کار کنه و لذت تحقیق و پژوهش رو بچشه.
لینک مرتبط:
فایل مرتبط:
- - -
- - -

0
امتیاز پاسخ
[imgExp]

محمود حسین نژاد
ی، 02/08/95 - 12:26

متن پاسخ:

نقل قول
مهاجرت نیروی کار متخصص به کانادا
کانادا از ابتدای می 2014 اقدام به پذیرش پرونده نیروی کاری ماهر Federal Skilled Workers می نماید.در این برنامه 50 رشته شغلی اعلام شده که هرکدام 1000 نفر و در مجموع 25000 نفر از سراسر جهان پذیرفته خواهند شد.
جهت اطلاعات بیشتر به سایت رسمی اداره مهاجرت کانادا www.cic.gc .ca مراجعه نموده و در صورت نیاز به انجام خدمات مهاجرتی با هزینه و شرایط مناسب با ما تماس بگیرید.
در صورت تمایل مشخصات خود را شامل مدرک و مقطع تحصیلی،سابقه کاری ، وضعیت تاهل ،نمره مدرک زبان آیلتس جنرال جهت ارزیابی اولیه رایگان ارسال نمایید . mhn_assl@yahoo.com
تل فن هماهنگی : 09123786985 و 09365201059
لینک مرتبط:
فایل مرتبط:
- - -
127670_20140507122618704ial8yne448.changeto(pdf)

0
امتیاز پاسخ
[imgExp]

sara ghavimi
چ، 21/07/95 - 10:40

متن پاسخ:

نقل قول
salam
agar adame ba sabr o hosele hastid o ba hooghooghe kam dar moghabele gozashtan az joon o salamatitoon mitoonid sazgar shid! hatman parastary ro entekhab konid vali agar donbale mogheyate ejtemayie khoob hastid bayad berid donbale tejarat!na elm
لینک مرتبط:
فایل مرتبط:
- - -
- - -

2
امتیاز پاسخ
[imgExp]

سجاد فعله گری
د، 19/07/95 - 13:38

متن پاسخ:

نقل قول
نقل قول از: مریم عبادی نژاد (1392/56/15 - 17:56):
از نظر بازار کار صد در صدپرستاری، جذابیت دروس صد در صد پرستاری.. می مونه از نظر موقعیت اجتماعی . . در ایران هرکسی پول و سرمایه ی بیشتری داشته باشد موقعیت اجتماعی بهتری دارد(به تجربه ثابت شده!!).
لینک مرتبط:
فایل مرتبط:
- - -
- - -

0
امتیاز پاسخ
[imgExp]

parisa zamani
ش، 17/07/95 - 13:18

متن پاسخ:

نقل قول
اگه موقعیت اجتماعی رو در نظر نگیریم پرستاری بهترین رشته س
.......یه دل بزرگ دارن با یه وجدان خیلی خیلی حساس.......
ولی حیف که هم دیوارش کوتاهه وهمه جور مسولیتی پاشه وهم اینکه بدشانسن و همه جور حرف پشت سرشون درمیارن!!!!
لینک مرتبط:
فایل مرتبط:
- - -
- - -

0
امتیاز پاسخ
[imgExp]

رزرو 308991
ج، 16/07/95 - 20:20

متن پاسخ:

نقل قول
سلام.من اطلاعات چندانی نسبت ب رشته علوم آزمایشگاهی ندارم اما راجع به پرستاری میتونم بگم که بازار کار فوق العاده ای داره وحتی یک دانشجو تنها باگذرندان چندترم ابتدایی،البته درصورت داشتن مهارت و علاقه به یادگیری،میتونه در کلینیک ها مشغول بکاربشه.اما یک چیز رو درنظر داشته باشید،که هیچوقت بخاطر کار ودرآمد وارد پرستاری نشید!چون برای یک پرستار بودن باید علاقه و وجدان توأم باشند،وگرنه مطمئن باشید حق الناس زیادی بر گردن شما خواهد افتاد!متأسفانه جایگاه پرستاری درجامعه امروزی خوب تعریف نشده و این باعث شده که ملت نگرش مناسبی نسبت بهش نداشته باشن و این تاحدی بخاطر سیاست های اتخاذ شده ایست که پرستاران رو از بالین بیمار به پشت استیشن کشونده و دست وپای پرستاران رو با کارهای ثبت و درج زیاد و گزارشات،کاملا بسته!!!
لینک مرتبط:
فایل مرتبط:
- - -
- - -

1
امتیاز پاسخ
[imgExp]

zainab taraz
ج، 16/07/95 - 17:51

متن پاسخ:

نقل قول
سلام من رشته پرستاری رو توصیه میکنم چون تو جامعه امروز ماکه همه جوونا دغدغه اشتغال دارن امنیت شغلی خوبی داره وپذیرش اجتماعی قابل قبولی اما باز هم علایقت رو در نظر بگیر موفق باشی
لینک مرتبط:
فایل مرتبط:
- - -
- - -

1
امتیاز پاسخ
[imgExp]

ابوطالب پناهندیان
پ، 15/07/95 - 18:51

متن پاسخ:

نقل قول
سلام. وضعیت بازار کار علوم ازمایشگاهی واقعا خرابه.پرستاری خیلی بازار کار خوبی داره و کمتر از 48ساعت بعد از فارغ التحصیلی مشغول به کار میشی
لینک مرتبط:
فایل مرتبط:
- - -
- - -

1
امتیاز پاسخ
[imgExp]

احد نبوی
ج، 05/06/95 - 18:28

متن پاسخ:

نقل قول
سلام رشه پرستاری به نظرمن بهتره .و از هر نظر خوبه.
لینک مرتبط:
فایل مرتبط:
- - -
- - -

2
امتیاز پاسخ
[imgExp]

مریم عبادی نژاد
د، 25/05/95 - 21:23

متن پاسخ:

نقل قول
نقل قول از: ریحانه ابراهیمی (1392/53/27 - 19:53):
سلام. من دلسوزانه میخوام راهنماییت کنم،من خودم مامایی خوندم و تو دانشکده مون بچه های پرستاری خیلی جایگاه خوبی ندارن....ت بیمارستانم موقعیتشون زیاد جالب نیست.. البته خودشونم اینو میگن.. از اینکه بهشون میگن پرستار و خیلی محترمانه باهاشون برخورد نمیکنن خیلی ناراضی ان......البته عذرخواهی میکنم از پرستارای گل جامعه مون

بنده ، هم در تهران 3 سال دانشجوی پرستاری بوده و هم در قم سال آخر را میمان شده ام و حداقل در این دو ٌکلان شهرٌ برتری رشته ی پرستاری رو نسبت به تمامی رشته های گروه پزشکی متوجه شده ام. و حتی خیلی از افرادیکه در رشته های دیگر فارق التحصیل شده بودن بما میگفتن که چقدر کار خوبی کردید که پرستاری رو انتخاب کردید.در رشته ی پرستاری کافیست هر بیمارستان یا کلینیک یا درمانگاه و.. ایی درخواست بدهی ، فردای آن روز میتوانی مشغول به کار شوی. رشته های دیگه مثه مامایی و علوم آزمایشگاهو هوشبری واتاق عملو... شاید اسما بهترازپرستاری بنظر بیاد اما در واقع اینطور نیست.مزایای رشته پرستاری:
*بازار کار*
*تنوع دروس* و اطلاعات در همه ی زمینه ها نه فقط در یک زمینه(مثلا در مامایی فقط در مورد مادران و نوزادان یا در اتاق عمل وهوشبری باز اطلاعات محدود است و...) و این باعث جذاب تر شدن رشته ی پرستاری نسبت به بقیه میشه
*ادامه تحصیل* اگر دقت کنید رشته ی پرستاری رو تا مقطع دکترا میشه ادامه داد اما رشته هایی مثل اتاق عمل و هوشبری و مامایی و ... تازه چندسالیست که کارشناسیش آمده.
بنظر بنده دلیل اینکه خیلی از افرادیکه در رشته ی پرستاری تحصیل میکنند و ناراضی هستنداین است که آنها ازخود انتظار داشته اند که در رشته های پزشکی و دندانپزشکی و داروسازی و...(مقاطع دکترا) قبول شوند ، نه اینکه به دیگر رشته های چهارساله ی گروه پزشکی غبطه بخورند.
لینک مرتبط:
فایل مرتبط:
- - -
- - -

کلیه حقوق متعلق به مرجع متخصصین ایران می باشد.
Protected under Iranian Copyright laws - (C) 1999-2019 irexperts.ir - Privacy Policy (in Persian)